Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator

 

 Update-uri!

In jos 
AutorMesaj
vladsr
Administrator
Administrator
vladsr


Mesaje : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/05/2011

Update-uri! Empty
MesajSubiect: Update-uri!   Update-uri! I_icon_minitimeSam Mai 21, 2011 3:35 am

Am făcut câteva update-uri forumului ... încercăm să postăm aici ce facem în continuare. Ca o scurtă listă , vă voi prezenta câteva din update-urile (minore) actuale.


* Tema forumului modificată , semi-personalizată.
* Adăugat butonul "GALERIE" pe pagina de start cu redirecţionare către albumul foto al comunităţii.
* Grupuri modificate , diferenţierea grupului "Administrator" de cel al moderatorilor atât prin afişare cât şi prin culori (Administrator ; Moderator)
* Adăugate rang-uri personalizate atât pentru grupurile speciale cât şi pentru utilizatorii obişnuiţi.
  • Grădiniţa de Role (0 - 21 posturi) Update-uri! Rank0
  • Şcoala generală de Role (21 - 51 posturi) Update-uri! Rank1
  • Liceul de Role (51 - 101 posturi) Update-uri! Rank2
  • Facultatea de Role (101 - 151 posturi) Update-uri! Rank3
  • Masterand rolling (151 - 250 posturi) Update-uri! Rank4
  • Doctor docent în Role (250 - n posturi) Update-uri! Rank5

* Chat-ul forumului a fost mutat din partea de sus în partea de jos a paginii principale.
* Adăugat în widget în partea stângă a tuturor paginilor forumului , un top al celor mai activi (4) postatori ai lunii.

Şi multe altele...


Ultima editare efectuata de catre vladsr in Sam Mai 21, 2011 3:37 am, editata de 1 ori (Motiv : Adăugate exemple ranguri...)
Sus In jos
vladsr
Administrator
Administrator
vladsr


Mesaje : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/05/2011

Update-uri! Empty
MesajSubiect: Re: Update-uri!   Update-uri! I_icon_minitimeSam Mai 21, 2011 4:33 pm

Am creat un website pentru turul carol. Aşteptăm păreri / sugestii în privat sau la zona de off-topic.

Website-ul (pagina) poate fi accesat la adresa: https://carolperole.forumgratuit.ro/h1-turul-pe-role
Sus In jos
 
Update-uri!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anunturi :: Anunturi administrative-
Mergi direct la: